Reklama

Tańce solo dla każdego!

Opublikowano:
Autor:

Tańce solo dla każdego! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zapraszamy na zajęcia, na których partner nie będzie wam potrzebny. Coś dla dzieci, coś dla młodzieży i coś dla dorosłych i seniorów. To wszystko pod okiem Asi Zielińskiej w SDS.W ofercie:LATINO SOLODANCEHALL dla kobietDANCEHALL dla nastolatekAKTYWNY SENIOR 50 + (aerobic+taniec)HIP-HOP/VIDEOCLIP DANCE dla dzieciDISCO DANCE/SHOW DANCE dla dzieciLEKCJE INDYWIDUALNE

GRAFIK:
Poniedziałek:
15.00-16.00 - Aktywny Senior (aerobic+taniec)

Czwartek:
15.00-16.00 - Aktywny Senior (aerobic+taniec)

Piątek:
17.00-17.55 - LATINO SOLO
20.00-21.00 - DANCEHALL dla kobiet

Sobota:
10.30-11.30 – DISCO DANCE I TANIEC NOWOCZESNY „ISKIERKI”
11.30-12.30 – HIP-HOP młodzież STREET DANCE CREW
15.00-16.00 – DANCEHALL dla nastolatek
16.10-17.10 – VIDEOCLIP DANCE I HIP-HOP dla dzieci „JUMP 2”
17.20-18.20 – LATINO SOLO

TAŃCE DLA DOROSŁYCH, MŁODZIEŻY, SENIORÓW:

LATINO SOLO - Kochasz tańczyć, a twój partner/partnerka nie? ZAPISZ SIĘ NA LATINO SOLO! To idealne zajęcia dla osób, które nie mają partnera do tańca, lub ich partner nie do końca czuje się w tańcu. LATINO SOLO to mix gorących rytmów z zakresu salsy solo, rytmów latynoamerykańskich, merengue, cha-cha. Te zajęcia to ukryta gimnastyka ciała – bezboleśnie spalasz kalorie, a twoje ciało pracuje i się uelastycznia. Zajęcia uczą poczucia rytmu. Poznasz kroki taneczne i sposoby ich łączenia, posłuchasz porywającej muzyki i będziesz się świetnie bawić.

AKTYWNY SENIOR - Znasz osobę, która ma ochotę się poruszać, ale aerobik to dla niej zbyt wiele? Jeśli tak, to stworzyliśmy zajęcia, na których nawet osoby starsze będą mogły zaczerpnąć ruchu. Jest to kurs dla osób spragnionych aktywności, będących powyżej 50 roku życia, oraz dla tych, dla których klasyczne ćwiczenia są zbyt intensywne i szybkie. WYJDŹ Z DOMU! TAŃCZ! ĆWICZ! Zajęcia łączą elementy tańca z ćwiczeniami kładącymi szczególny nacisk na prozdrowotne aspekty tańca i ruchu. Taniec ma wartości lecznicze – oddziałuje na psychikę poprzez ruch, muzykę i kontakt psychiczny z ludźmi. Wiadomo, że taniec i ruch jest zdrowy, ale dla osób po 50 roku życia może być zbawienny, ponieważ dodaje wigoru i radości życia! Zajęcia urozmaicone są ćwiczeniami poprawiającą kondycję kręgosłupa oraz całego ciała.

DANCEHALL - zawładnął parkietami w szkołach tanecznych i klubach na całym świecie. Styl ten zaliczany jest do grupy tańców ulicznych. Niezwykle żywiołowy i energiczny – służy głównie do dobrej zabawy i wyrażania własnej seksualności. Choć większość osób kojarzy ten styl tańca z shake’ami, wykonywanymi pośladkami, opiera się on głównie na pracy nóg i energicznych krokach. Taniec ten jest wymagający pod względem kondycyjnym. Doskonale wzmacnia mięśnie nóg i poprawia ogólną sprawność fizyczną. Dziewczyny na zajęciach będą bawić się świetnie, poznawać nowe kroki taneczne i wspólnie spędzać czas na sali tanecznej zżywając się ze swoją grupą

TAŃCE DLA DZIECI Z PANIĄ ASIĄ:
HIP-HOP I VIDEOCLIP DANCE - Styl idealny dla dzieci, gdyż pozwala spożytkować nadmierne pokłady energii. Jeśli Twoje dziecko lubi przygotowywać występy dla najbliższych, są to zajęcia stworzone dla niego. Lekcje pozwolą dzieciom poczuć się jak prawdziwe gwiazdy, dzięki czemu zyskają większą pewność siebie. Zajęcia stanowią dla dzieci świetną zabawę, gdyż wykorzystywane są na nich utworu popularnych aktualnie artystów. Videoclip dance rozwija muzykalność, pamięć ruchową, koordynację i grę aktorską, która jest nieodłącznym elementem choreografii. Zapraszamy dzieci, które kochają ruch i muzykę, by szaleć na parkiecie, bawić się i uczyć najfajniejszych kroków tanecznych.

DISCO DANCE/SHOW DANCE - Aktualnie taniec zalicza się jako jedną z kategorii tańca sportowego. Taniec charakteryzuje się szybkim tempem oraz wymachami nóg, szpagatami jak i figurami akrobatycznymi. Ten styl tańca charakteryzuje energia i rytm. Ćwiczenia wykonywane podczas zajęć rozwijają poczucie rytmu, stymulują rozwój psycho-ruchowy i koordynację, są bardzo energiczne i widowiskowe. To najbardziej charakterystyczne cechy disco dance, który jest obecnie najpopularniejszym stylem tańca, królującym na koncertach, w teledyskach najpopularniejszych gwiazd muzyki pop i wielu turniejach tańca. Radość, zabawa to kolejne cechy. Zajęcia taneczne disco, to świetna zabawa, niezwykle żywiołowe układy choreograficzne dające wiele radości, ale jednocześnie wymagające od tancerzy dobrej sprawności fizycznej. Podczas treningów szczególny nacisk kładziony jest na doskonalenie techniki tanecznej oraz wyrażanie ekspresji.

DLA PAR - Sezon ślubny tuż tuż, więc warto pomyśleć o swoim pierwszym tańcu. Planujecie ślub i już odczuwacie stres z powodu pierwszego tańca? Nie improwizujcie. Dzięki naszemu kursowi w szybkim tempie poznacie wszystkie tańce przydatne podczas weselnego przyjęcia, a zdobyte umiejętności przydadzą się także podczas innych imprez rodzinnych czy towarzyskich. Lekcje indywidualne są idealnym rozwiązaniem dla zabieganych osób. Taka forma nauki z pewnością jest najbardziej efektowna, ponieważ instruktor poświęca całą swoją uwagę wyłącznie Tobie lub Wam. Można samemu wybrać dowolne tańce, a tempo zajęć oraz poziom nauki są dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Zapewniamy:
1. Pomoc w wyborze rodzaju tańca i muzyki.
2. Ułożenie choreografii.
3. Naukę tańców weselnych.
Instruktor: Joanna Zielińska


MIEJSCE ZAJĘĆ: STREET DANCE STUDIO - ul.Plac Wolności 1 (I PIĘTRO)
ZAPISY U INSTRUKTORA GRUP:
JOANNA ZIELIŃSKA
723-319-518
[email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE