Reklama

Reklama

Tańce, śpiew i... pokaz mody. Gmina Bedlno dziękuje za plony [ZDJĘCIA]

Opublikowano: 28 sierpnia 2021 16:19
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Święto plonów powróciło w pełnej krasie do gminy Bedlno. Po zeszłorocznych, skromnych uroczystościach, tegoroczna impreza obfituje w masę atrakcji. Poza standardowymi elemenentami obchodów, pojawił się pokaz mody, nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych, a przed nami jeszcze koncert gwiazdy disco-polo.

Reklama

Obchody zaczęły się tradycyjnie, od mszy św. w kościele pw. św. Floriana. Następnie korowód z wieńcami dożynkowymi i owocami tegorocznych plonów udał się na boisko w Wojszycach. Tam przemówił wójt Józef Ignaczewski, dając sygnał do rozpoczęcia zabawy. Na święto plonów w gminie Bedlno przybyli także m.in: senator Przemysław Błaszczyk, poseł Tadeusz Woźniak, członek zarządu województwa łódzkiego - Andrzej Górczyński oraz przedstawiciele Powiatu Kutnowskiego - wicestarosta Magdalena Krupińska-Kotulska i radny Marek Drabik. 

Na scenie popis swoich możliwości dały dzieci z grup artystycznych przy GOK w Bedlnie oraz zespoły śpiewacze. W międzyczasie na mieszkańców czekały wystawy rolnicze, kiermasze, bufet, grochówka, zabawy dla dzieci oraz liczne konkursy z nagrodami. Wyjątkową atrakcją tegorocznych dożynek w gminie Bedlno był pokaz mody - Ptak Fashion City. 

Na przybyłych czekają jeszcze występy muzyczne w wykonaniu Edwina Tarki, a także zespołu Dejw oraz gwiazdy imprezy - InoRos. O 20. startuje natomiast potańcówka z zespołem Magnat, która potrwa aż do północy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)