Reklama

Reklama

Targowisko w Kutnie przyjazne lokalnym rolnikom. Mogą sprzedawać tu bez opłat

Opublikowano: pon, 6 cze 2022 14:17
Autor: | Zdjęcie: UM Kutno

Targowisko w Kutnie przyjazne lokalnym rolnikom. Mogą sprzedawać tu bez opłat - Zdjęcie główne

Targowisko Lokalnego Rolnika w Kutnie | foto UM Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Rolnicy mogą bez opłat targowych sprzedawać swoje produkty na targowisku w Kutnie. Stosowną uchwałę wyznaczającą miejsce do prowadzenia handlu podjęła Rada Miasta Kutno.

Reklama

Teren, na którym rolnicy mogą bezpłatnie prowadzić handel, znajduje się przy ul. Narutowicza 35, w bezpośrednim sąsiedztwie terenu targowicy. Handel taki można prowadzić  w piątki i soboty każdego tygodnia od godz. 5.00 do godz. 14.00 od kwietnia do października.  Natomiast w pozostałych miesiącach czas funkcjonowania będzie krótszy - od 7.00 do godz. 13.00. Na wyznaczonym terenie zabronione jest prowadzenie gier hazardowych i handel żywymi zwierzętami.

- Aby skorzystać z bezpłatnego miejsca targowego rolnik albo jego domownik powinien posiadać do wglądu dokumenty potwierdzające prowadzenie działalności  rolniczej lub podleganie ubezpieczeniu społecznemu KRUS. - informuje Joanna Brylska, kierownik biura prasowego. Handel został uruchomiony niedawno bo w pierwszy weekend czerwca i w razie konieczności będziemy wprowadzać niezbędne udogodnienia zarówno dla kupujących, jak i sprzedających - dodaje J. Brylska. 

Administratorem targowiska lokalnego dla rolników jest Samorządowa Spółdzielnia Socjalna, kontakt tel. kom. 603 987 746 w dni robocze 8.00 - 17.00.

Info: UM Kutno

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy