Reklama

Tęskniliście za filmami pod chmurką? Już w ten weekend startuje kino samochodowe!

Opublikowano:
Autor:

Tęskniliście za filmami pod chmurką? Już w ten weekend startuje kino samochodowe! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Co odwlecze, to nie uciecze! Po kilku miesiącach kutnowscy kinomaniacy znów mogą zacierać ręce na filmową ucztę - i to nie jedną! KDK ponownie otworzył salę kinową, a jakby tego było mało - w piątek rusza kino samochodowe!


- Już w ten weekend zapraszamy na parking przy hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 9, gdzie mieszkańcy miasta róż będą mogli obejrzeć np. PSY 3. Pierwszy seans obędzie się już w piątek 3 lipca o godzinie 18:00, rozpoczniemy filmem Mayday. Bilet w cenie 35 złotych upoważnia do wjazdu na teren jednego samochodu - informuje KDK.

Poza filmem PSY 3, w weekend można wybrać się na Upiorne opowieści po zmroku, Krocząc wśród cieni oraz na lekką komedię Mayday.

Przed wjazdem na teren Kina Samochodowego, poza kontrolą biletu, można spodziewać się pomiaru temperatury i sprawdzeniem środków ochrony osobistej. Warto tez sprawdzić czy macie sprawne radio i głośniki w samochodzie, dźwięk będzie przypisany do konkretnej radiowej częstotliwości.

Bilety na wszystkie kinowe wydarzenia można kupić online, do czego zachęcamy. W trosce o bezpieczeństwo Widzów w obydwu przypadkach stosowane będą przepisy wynikające z zachowania reżimu sanitarnego. Dlatego warto zapoznać się z regulaminem Kina KDK i Kina Samochodowego. Przede wszystkim wpuszczane będą jedynie samochody osobowe i to z połową pasażerów – czyli w przypadku pięcioosobowego auta, wjechać mogą tylko dwie osoby. Wymagane będą także środki ochrony osobistej – maseczki lub przyłbice.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE