Reklama

To jeszcze nie koniec WOŚP! Wciąż możesz wylicytować wyjątkowe przedmioty kutnowskiego sztabu

Opublikowano:
Autor:

To jeszcze nie koniec WOŚP! Wciąż możesz wylicytować wyjątkowe przedmioty kutnowskiego sztabu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Chociaż "Światełko do nieba" już popłynęło, to Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra nadal! Nadal można wesprzeć zbiórkę biorąc udział w charytatywnych aukcjach na Allegro. Do kupienia jest m.in. jedyna w swoim rodzaju kanapa z przerobionego kontenera na odpady podarowana przez firmę PreZero.

120 tys. wolontariuszy na ulicach wielkich metropolii i małych miasteczek. 1760 sztabów w Polsce i poza granicami kraju, również w tak odległych lokalizacjach jak Chiny, Tanzania czy Nowa Zelandia. Tradycyjne "Światełko do nieba", niezliczona ilość oddolnie organizowanych wydarzeń i jeszcze więcej dobrych myśli. Tak upłynął niedzielny, 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Padł podczas niego kolejny rekord! Deklarowana kwota zebrana podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to już ponad 115 mln złotych, a więc o ponad 20 mln złotych więcej niż rok temu! W samym Kutnie zebrano ponad 126 tys. złotych - czyli o 30 tysięcy więcej niż podczas poprzedniego finału!

A to jeszcze nie koniec. Nadal można dorzucić się do finałowej zbiórki biorąc udział w charytatywnych aukcjach na rzecz WOŚP, prowadzonych za pośrednictwem serwisu Allegro. Wylicytować można m.in. płyty z autografami gwiazd, biżuterię, unikatowe gadżety, czy zdjęcia kutnowskich fotografów.

Co jeszcze można wylicytować? Aukcje kutnowskiego sztabu znaleźć można TUTAJ.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE