Reklama

Reklama

To koniec pewnej epoki. Znany kutnowski pub zamyka się pod 10 latach

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/archiwum KCI

To koniec pewnej epoki. Znany kutnowski pub zamyka się pod 10 latach - Zdjęcie główne

Znany kutnowski pub zamyka się pod 10 latach | foto poglądowe/archiwum KCI

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ten lokal fani mocnych brzmień znają jak własną kieszeń. Niestety, po prawie 10 latach, właściciel MotoPub Garage podjął decyzję o zakończeniu działalności. Nie oznacza to jednak, że pub na dobre zniknie z kulturalno-rozrywkowej mapy Kutna. Poszukiwani są chętni do jego przejęcia. Być może nowy właściciel podejmie się kontynuowania działalności Moto Pubu w takiej samej formule.

Reklama

Ul. Grunwaldzka 37 - to tutaj przez ostatnią dekadę można było bawić się na koncertach legend takich jak: Farben Lehre, Dezerter, czy Proletaryat. To tutaj chętnie grali panowie z P.A.G.E., Iron Maidnem oraz lokalne kapele: Nightmares, Pogo-da, BeerForce i Xedom. Na każdą z imprez przybywały tłumy mieszkańców z Kutna i okolic, którzy wspólnie tworzyli niepowtarzalny klimat tego miejsca. Niemal wszystkie koncerty relacjonowaliśmy na naszym portalu. Pewien etap przechodzi jednak do historii. 

Wczoraj w mediach społecznościowych pojawiła sie informacja, którą z żalem przyjęli wierni fani Moto Pub Garage. Z powodów osobistych właściciel lokalu postanowił zakończyć działalność.

- Pragniemy Wszystkich poinformować, iż ze względu na plany związane z życiem prywatnym, podjęliśmy decyzję , iż MOTOPUB będzie czynny do najbliższej soboty, tj. do 29.01.2023 roku - czytamy na facebookowym fanpage'u. - Ponieważ jest nam szkoda aby ten dobrze działający organizm jakim jest MOTOPUB, zniknął z życia gastronomicznego i kulturalnego Kutna, podjęliśmy decyzję o odstąpieniu naszego lokalu. 

Osoby, które chciałyby kontynuować działalność pod szyldem Moto Pub Garage, lub zrealizować w tym miejscu swój własny projekt, proszone są o kontakt pod numerem tel. 512235718.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy