Reklama

Reklama

Trwa remont OIOM-u. Mamy wiadomości z placu budowy [FOTO]

Opublikowano: pt, 26 lis 2021 06:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Trwają prace związane z rozbudową i przebudową Oddziału Intensywnej Terapii w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym. Co udało się zrobić do tej pory?

Reklama

Przypomnijmy, że 5 października podpisano umowę na odbudowę Sp. z o.o. z firmą SKB S.A.  OIOM w Kutnie nie był remontowany od momentu wybudowania szpitala.

- Zdecydowaliśmy się na tę inwestycję, by zapewnić pacjentom godne warunki bytowe w przypadku trafienia na oddział. Modernizacja zdecydowanie usprawni pracę personelu medycznego, a nowoczesny sprzęt z pewnością poprawi jakość pracy i wykonywanych czynności – zaznacza starosta kutnowski, Daniel Kowalik. 

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii to nie jedyny człon szpitala, który wkrótce zmieni swoje oblicze. W ciągu 11 miesięcy przebudowana i rozbudowana zostanie też część bloku operacyjnego, wraz z wyposażeniem. 

Na chwilę obecną wykonano wykopy pod fundamenty rozbudowywanej części szpitala, zaszalowano i zazbrojono ławy fundamentowe oraz rozpoczęto roboty rozbiórkowe wewnątrz budynku. 

W sumie inwestycja ma trwać 2 lata, jest finansowana z Funduszu Inwestycji Lokalnych.  Koszt inwestycji wynosi 5,5 mln zł.

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)