Tylko remis w Ostrołęce

Tylko remis w Ostrołęce - Zdjęcie główne

WydarzeniaNie tak miał wyglądać ostatni wyjazdowy mecz MKS Kutno w tej rundzie. Podopieczni Pawła Ślęzaka zaledwie zremisowali 1-1 (1-1) z niżej notowaną Narwią Ostrołęka.fot. Maciej Kowalczyk uratował remis w Ostrołęce.

Gospodarze sobotniego meczu już po dwóch kwadransach wyszli na prowadzenie. Kutnowskiego golkipera po podaniu Przemysława Olesińskiego pokonał Tomasz Niedźwiedzki i utonął w objęciach kolegów z zespołu.

Na ripostę żółto-niebieskich trzeba było czekać do ostatniej minuty pierwszej połowy. Wtedy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego celną główką popisał się Maciej Kowalczyk i doprowadził do remisu.

Drugie czterdzieści pięć minut nie przyniosło żadnej bramki i oba zespoły podzieliły się punktami. Przed ostatnią kolejką kutnianie spadli z trzeciego na piąte miejsce w tabeli.

Dzięki remisowi 2-2 z Wartą Sieradz, awans do II ligi wschodniej wywalczyła Pogoń Siedlce. Siedlczanie tydzień temu pokonali w Kutnie "Miejskich" 3-2.

Narew Ostrołęka 1-1 MKS Kutno
Niedźwiecki 30' - Kowalczyk 45'

MKS Kutno: Sokołowicz - Grzybowski (61' Mensah), Kowalczyk, Znyk (73' Ohagwu), Mroch - Płacheta, Mazurkiewicz, Jakubowski (80' Dopierała), Zagajewski, Sobczak (46' Grzegorek)- Jankowski;