U lidera porażka do zera

U lidera porażka do zera - Zdjęcie główne

WydarzeniaW meczu na szczycie III ligi łódzko-mazowieckiej MKS Kutno przegrał z liderem GLKS Nadarzyn 0:3 (0:1). Na trzy mecze przed zakończeniem rozgrywek "Miejscy" stracili matematyczne szanse na awans do drugiej ligi.fot. Piłkarze MKS mogli tylko oglądać radość gospodarzy

W pierwszej połowie długo utrzymywał się bezbramkowy remis i spotkanie było dość wyrównane. Pierwszy gol padł w 35 minucie a na listę strzelców po rzucie rożnym wpisał się Karol Jankowski.

Po przerwie kutnianie mieli odrabiać straty, jednak szybko stracili drugiego gola, który "ustawił" spotkanie. W 51 minucie Michał Sokołowicz ściął w polu karnym jednego z graczy GLKS i arbiter bez najmniejszego zawahania wskazał na wapno. Do piłki podszedł doświadczony Przemysław Sztybrych i skierował futbolówkę do siatki.

Kwadrans później było już po meczu. Kutnianie po kolejnym stałym fragmencie gry popełnili katastrofalne błędy w kryciu i do siatki MKS trafił zupełnie niekryty Piotr Bajera.

W końcówce podpieczni Pawła Ślęzaka przycisnęli gospodarzy i stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do zmiejszenia rozmiarów porażki. Niestety w niemal stuprocentowych sytuacjach goli nie potrafili zdobyć Kamil Zagajewski, Tomasz Czajkowski i Rafał Jankowski. Nadarzyn trzy, Kutno zero.

GLKS Nadarzyn - MKS Kutno 3:0 (1:0)
1:0 Karol Jankowski 35'
2:0 Przemysław Sztybrych 51'
3:0 Piotr Bajera 68'

MKS Kutno: Sokołowicz - Grzybowski, Znyk, Dopierała, Rutkowski - Sobczak (65' Czajkowski), Jakubowski (69' Winnicki), Kubiak (78' Mensah), Babatunde (46' Zagajewski) - Płacheta, Jankowski;