Reklama

Reklama

Ucieczka z kutnowskiego szpitala. Pacjent ZOL-u wyszedł... na zakupy, pomogli strażnicy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

Ucieczka z kutnowskiego szpitala. Pacjent ZOL-u wyszedł... na zakupy, pomogli strażnicy - Zdjęcie główne

Pacjent samodzielnie opuścił kutnowski ZOL | foto archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Strażnicy miejscy z Kutna udzielili pomocy pacjentowi Kutnowskiego Szpitala Samorządowego, który przechadzał się ulicami miasta. Okazał się nim 82-latek, przebywający na co dzień w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym.

Reklama

Municypalni zareagowali na zgłoszenie kobiety, która we wtorkowe popołudnie zobaczyła mężczyznę przechadzającego się ulicami miasta w piżamie i klapkach. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, ustalili, że mężczyzna jest pacjentem Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w kutnowskim szpitalu. Strażnicy odwieźli go do lecznicy i pozostawili opiece lekarzy.

- Dziękuję bardzo pani, która zainteresowała się tym tematem zgłosiła sytuację, dzwoniąc pod numer alarmowy. Później my mogliśmy spokojnie przeprowadzić wszystkie nasze działania i odprowadzić tego mężczyznę do miejsca jego pobytu – przyznaje Ryszard Wilanowski, komendant Straży Miejskiej w Kutnie.

Mężczyźnie nic się nie stało. Jak się okazało, pacjent wyszedł ze szpitala, bo chciał zrobić zakupy. Strażnicy miejscy przyznają, że najważniejsza w tej sytuacji była reakcja kobiety, która wykręciła numer alarmowy. Warto zwracać uwagę na osoby w potrzebie i pomagać w miarę możliwości.

 

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy