Reklama

Reklama

Uczniowie kutnowskiej „Jedynki” tanecznym krokiem zakończyli szkołę podstawową [ZDJĘCIA]

Opublikowano: sob, 11 cze 2022 08:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Powoli zbliża się czas pożegnań uczniów klas ósmych z murami szkół podstawowych. Z tej okazji wiele placówek decyduje się na organizację uroczystych bali. Podobnie było w przypadku Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie, która zapewniła przyszłym absolwentom niezapomniany wieczór.

Reklama

Sezon na bale ósmoklasistów w pełni. Postanowiliśmy zatem wybrać się z aparatem na jeden z nich i uwiecznić ten pełen wzruszeń i wrażeń wieczór. 

10 czerwca ósmoklasiści z kutnowskiej „Jedynki” spotkali się na balu w sali bankietowej Magnolia, aby tanecznym krokiem zakończyć jeden z etapów edukacji. Część oficjalną rozpoczęto krótkim przemówieniem przedstawicieli Rady Rodziców, bez których organizacja imprezy byłaby niemożliwa. Następnie słowa pożegnania oraz życzeń dalszych sukcesów edukacyjnych skierował do uczniów dyrektor szkoły Jarosław Koszański. Nie obyło się oczywiście bez podziękowań i wręczenia kwiatów wychowawcom klas oraz dyrekcji. 

Głównym punktem programu był tradycyjnie uroczysty polonez w wykonaniu grupy przyszłych absolwentów. Po pokazie oklaskom nie było końca. W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z piątkowego balu. 

Redakcja KCI życzy wszystkim ósmoklasistom wielu sukcesów, jak najlepszych wyników na egzaminach i oczywiście dostania się do wymarzonych szkół!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy