Reklama

Ukradli konsolę do gier

Opublikowano:
Autor:

Ukradli konsolę do gier - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali kradzieży konsoli do gier na szkodę mieszkańca Kutna. Sprawcom grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.Do kradzieży doszło 12 marca około godziny 13.00 przy ulicy Barcewicza w Kutnie. Dwaj sprawcy, mieszkańcy Kutna umówili się przez internet w rejonie Parku Wiosny Ludów z właścicielem konsoli do gry celem jej zakupu. Podczas spotkania oszuści oświadczyli, że sprawdzą grę w mieszkaniu w pobliskiej kamienicy.

Sprzedający został w tym czasie pod domem. Gdy mężczyźni nie wracali z zabrana konsolą o całym zdarzeniu poszkodowany poinformował kutnowskich policjantów. Mundurowi podczas patrolu ulicy Matejki zauważyli dwóch młodych ludzi, których natychmiast zatrzymano.

Mieszkańcy Kutna w wieku 20 i 18 lat przyznali się do dokonania kradzieży. U jednego z nich znaleziono skradzioną konsolę. Sprawcy zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Już następnego dnia amatorzy cudzej własności usłyszeli zarzuty kradzieży, za co polskie prawo przewiduje karę pozbawienia wolności do lat pięciu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE