Reklama

Reklama

Ukradli tablice rejestracyjne w powiecie kutnowskim, potem paliwo, a na końcu zakopali się w polu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

Ukradli tablice rejestracyjne w powiecie kutnowskim, potem paliwo, a na końcu zakopali się w polu - Zdjęcie główne

Pojazd posiadał tablice rejestracyjne skradzione w powiecie kutnowskim | foto poglądowe-archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o posiadanie substancji psychoaktywnych. Na sumieniu mieli również kradzież paliwa, a pojazd którym się poruszali posiadał tablice rejestracyjne skradzione w powiecie kutnowskim.

Reklama

21 sierpnia 2021 roku o godzinie 22:20 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu otrzymał zgłoszenie o kradzieży paliwa ze stacji paliw w miejscowości Jackowice. Funkcjonariusze zebrali informacje od zgłaszającego i przystąpili do poszukiwania sprawców kradzieży w najbliższej okolicy.

- Po chwili znaleźli zakopany w polu samochód marki Audi. Przy tym pojeździe stały trzy osoby w wieku 25-32 lat . Funkcjonariusze szybko potwierdzili, że byli to sprawcy kradzieży paliwa z pobliskiej stacji. W trakcie kontroli okazało się, że audi posiadało tablice rejestracyjne skradzione na terenie powiatu kutnowskiego - informuje kom. Urszula Szymczak, oficer prasowy KPP w Łowiczu.

We wnętrzu pojazdu policjanci znaleźli 1 gram substancji psychoaktywnych, a u pasażerki pojazdu kolejne 2,5 grama tej substancji. Wszystkie osoby zostały zatrzymane w związku z posiadaniem środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy