Reklama

Reklama

Ulicami Kutna biegała… koza. Zwierzę złapali strażnicy miejscy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Ulicami Kutna biegała… koza. Zwierzę złapali strażnicy miejscy - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
2
zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
Wydarzenia Wczoraj kutnowski internet obiegła dość nietypowa informacja. Zdaniem użytkowników facebooka ulicami naszego miasta przechadzała się… koza.

Reklama

Koza na ulicach Kutna. Interweniowała straż miejska

Internauci relacjonowali, że koza znalazła się na jednym z kutnowskich osiedli, skąd została zabrana przez funkcjonariuszy straży miejskiej. Ta informacja spotkała się z dość dużym i pozytywnym odbiorem.

Sprawdziliśmy, czy taka sytuacja faktycznie miała miejsce. Komendant straży miejskiejw rozmowie z KCI potwierdza tę historię.

- Wczoraj około godziny 20 dostaliśmy informację, że w rejonie ulic Piwnej i Gliszczyńskiego chodzi małe koźlątko. W związku z tym powyższym na miejsce pojechał patrol, zabraliśmy to zwierzę – mówi Ryszard Wilanowski, komendant straży miejskiej w Kutnie.

Na szczęście zwierzakowi nic się nie stało w trakcie przechadzki ulicami miasta. Koza trafiła pod opiekę wykwalifikowanej osoby zajmującej się tymczasowym przechowywaniem tego typu zwierząt.

Możliwe, że koza wkrótce wróci pod opiekę stałego właściciela – do straży miejskiej zgłosiła się osoba, która prawdopodobnie jest jej opiekunem.

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy