Reklama

Reklama

Umowa podpisana. Będzie remont za ponad milion złotych

Opublikowano: wt, 8 wrz 2020 11:46
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wiceprezydent Kutna, Jacek Boczkaja, poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o podpisaniu umowy na na przebudowę ulicy Stalowej w Kutnie.

Reklama

Termin realizacji zadania wynosi 3 miesiące od momentu przekazania placu budowy. Przypomnijmy, że inwestycję będzie realizować MCC S.A., 87-860 Chodecz, ul. Kaliska 11, z ceną brutto – 1 176 237,18 zł.

Miasto Kutno otrzymało dofinansowanie ze środków Funduszu Dróg Samorządowych na to zadanie w wysokości 50% kosztów zadania. Jacek Boczkaja podkreśla, że do inwestycji dołoży się także Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna.

Dziś podpisałem umowę na budowę ulicy Stalowej. To zadanie znacznie usprawni ruch w strefie przemysłowej, do nowobudowanego zakładu firmy Kellogs, jednego z największych pracodawców w mieście. Tak Kutno współpracuje z inwestorami! Koszt zadania to 1.176.237 zł, a wykonawca to chodecka firma MCC SA. Jakie finanse? Połowa to dotacja z Funduszu Dróg Samorządowych i 200.000 to dotacja z ŁSSE. Można? Można! Dotującym oczywiście serdecznie dziękujemy! - napisał na facebooku J. Boczkaja.

Budowany fragment ul. Stalowej będzie stanowił część systemu dróg lokalnych, dojazdowych i zbiorczych, obsługujących tereny Kutnowskiej Strefy Przemysłowej. Projektowana ulica będzie połączona z ulicą Poprzeczną, która dochodzi do drogi Krajowej nr 92 relacji Poznań - Warszawa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)
 • rok temu | ocena +0 / -0

  Zielony ludzik.

  Boczkaja już się cieszy.Ile tam drzew do wycinki,ho,ho.

 • rok temu | ocena +2 / -2

  hip hop

  Czy zające wiedziały,że biegają po ulicy?

 • rok temu | ocena +6 / -6

  Maciek

  Piszecie remont, a co tu będzie remontowane , jak tu drogi żadnej nie ma tylko leśny dukt... Raczej budowa od podstaw

  • rok temu | ocena +1 / -1

   Fajrant

   Fajnie. Studzienki zabudują jak na Łęczyckiej.