Reklama

Reklama

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Strzegocinie

Opublikowano: czw, 3 wrz 2015 09:50
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 1 września, odświętnie ubrani uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Strzegocinie wraz z towarzyszącymi im rodzicami zgromadzili się na górnym korytarzu na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016.Zgromadzonych powitała serdecznie obejmująca od tego roku obowiązki dyrektora Beata Jurkowska – Przybysz. Szczególnie serdeczne słowa zostały skierowane do dzieci 6-letnich rozpoczynających przygodę z nauką w klasie I. A jest ich w tym roku 16-cioro! Przedstawiła grono pedagogiczne i rozpoczynającą w tym roku szkolnym pracę w naszej placówce panią Martynę Ignaczak, która będzie nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i wychowawczynią klasy III.

Reklama

Dyrektor podkreśliła, iż początek roku szkolnego jest zawsze ważnym momentem w życiu całej społeczności szkolnej, a więc nauczycieli, uczniów i rodziców jak również administracji i pracowników obsługi. Każdy wiąże z nowym rokiem szkolnym nadzieje, ale jest też pełen obaw przed tym co ten rok przyniesie.

Beata Jurkowska – Przybysz przypomniała, że Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Strzegocinie jest miejscem szczególnym, nie tylko ze względu na swoje położenie. Panuje tu klimat życzliwości i autentycznej troski o każdego ucznia. To zasługa wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły, ale również ciągle rozwijanej i wzbogacanej współpracy z rodzicami. Dyrektor podkreślała wagę współpracy i wsparcia rodziców dla nieustannego podnoszenia poziomu pracy szkoły i efektów jej działań i zaapelowała o stworzenie wspólnego frontu wychowawczego, a także wspieranie działań i inicjatyw szkoły.

Przypomniała również zasady obowiązujące w szkole oraz przedstawiła priorytety, plany i zamierzenia na rozpoczynający się rok szkolny. Na zakończenie uroczystości dyrektor Beata Jurkowska – Przybysz życzyła wszystkim sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym. Następnie wszyscy uczniowie rozeszli się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami klas.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)