Reklama

Reklama

Urodziły się... trojaczki! Rodzice z Kutna odbierają gratulacje [ZDJĘCIA]

Opublikowano: śr, 9 lut 2022 12:20
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ciekawą informację podał Przewodniczący Rady Miasta w Kutnie. Wynika z niej, że niedawno para z Kutna stała się rodzicami trojaczków. Rodzinę odwiedziła delegacja władz Miasta Róż na czele z wiceprezydentem Zbigniewem Wdowiakiem.

Reklama

Kilka miesięcy temu grono mieszkańców naszego miasta w zaledwie kilka chwil powiększyło się o trzy osoby, dając tym samym potrójne szczęście Pani Paulinie i Panu Michałowi. O wszystkim poinformował dziś Mariusz Sikora, Przewodniczacy Rady Miasta.

- To było przemiłe spotkanie. Serdeczne gratulacje dla Pauliny i Michała, którzy są rodzicami urodzonych w listopadzie trojaczków. Dużo szczęścia i wytrwałości oraz siły do wychowania dla Was drodzy rodzice, a dla Maluchów mnóstwo zdrowia i szczęśliwego dzieciństwa - napisał Mariusz Sikora.

Życzenia i gratulacje złożył też wiceprezydent Kutna, Zbigniew Wdowiak. Oprócz ciepłych słów rodzina od przedstawicieli kutnowskiego samorządu otrzymała upominki.

Tosia, Lila i Tymek urodziły się 18 listopada 2021 roku. Po osiągnięciu odpowiedniej wagi zakończyły hospitalizację i od stycznia tego roku są już pod troskliwą opieką w rodzinnym domu.

Redakcja KCI przyłącza się do gratulacji i także życzy wszystkiego co najlepsze dumnym rodzicom i ich pociechom! :)

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy