Reklama

Reklama

Urząd Miasta w Kutnie szuka nowego pracownika. Sprawdź, jakie są wymagania

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Urząd Miasta w Kutnie szuka nowego pracownika. Sprawdź, jakie są wymagania - Zdjęcie główne

Urząd Miasta w Kutnie szuka nowego pracownika. Sprawdź, jakie są wymagania | foto poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Kutno pojawiło się ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko w urzędzie miasta. Na złożenie dokumentów zainteresowani mają czas do 20 marca. 

Reklama

Kutnowski ratusz ogłasza nabór. Na jakie stanowisko?

Nabór prowadzony jest na stanowisko inspektora w Wydziale Dróg i Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Miasta Kutno.

Kandydaci muszą spełnić szereg wymagań, w tym m.in. posiadać obywatelstwo polskie, wykształcenie wyższe (preferowany kierunek administracja) oraz co najmniej 2 lata stażu pracy w administracji samorządowej na umowę o pracę.

W zamieszczonym ogłoszeniu wskazano też wymagania dodatkowe. Są to np. doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługą klienta, odporność na stres, umiejętność podejmowania działań w sytuacjach kryzysowych, umiejętność obsługi komputera, poczty elektronicznej i pakietu Microsoft Office, a także prawo jazdy kategorii B. Z pozostałymi wymaganiami można zapoznać się W TYM MIEJSCU.

Wymagane dokumenty należy składać w zaklejonej kopercie z napisem: "Dotyczy naboru na stanowisko lnspektora w Wydziale Dróg i Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Miasta Kutno" w siedzibie UM Kutno lub pocztą na adres urzędu. Termin składania dokumentów upływa 20 marca 2023 r.

Jakie zadania czekają na zatrudnioną osobę? Jest to m.in. prowadzenie korespondencji Wydziału, prowadzenie spraw związanych z przeciwdziałaniem bezdomności zwierząt, współpracą ze schroniskiem dla zwierząt, obsługą weterynaryjną itp., wykonywanie zadań zarządcy dróg gminnych i wewnętrznych Miasta Kutno oraz wspópraca z organem zaaądzającym ruchem drogowym na drogach gminnych, Komendą Powiatową Policji oraz z zarządami dróg innych kategorii.

Więcej informacji dotyczących dokumentów, wymagań i zadań wykonywanych na stanowisku znajdziecie w  Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Kutno. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy