Reklama

Urzędnicy ze starostwa odchodzą za Debichem

Opublikowano:
Autor:

Urzędnicy ze starostwa odchodzą za Debichem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nie tylko były już starosta Krzysztof Debich po wyborach samorządowych pożegnał się ze swoim stanowiskiem w Starostwie Powiatowym w Kutnie. W jego ślad, choć z własnej woli, poszli skarbnik powiatu i dyrektor wydziału zarządu, rozwoju i promocji. Obydwoje związani byli z ugrupowaniem Debicha - Komitetem Obywatelskim.

Piotr Łaszewski i Jacek Saramonowicz złożyli wypowiedzenia z pracy w Starostwie Powiatowym w Kutnie. Jak komentują swoją decyzję? Saramonowicz, dotychczasowy dyrektor Wydziału Zarządu, Rozwoju i Promocji Powiatu nie chciał odnieść się do sprawy. Dużo więcej do powiedzenia miał Łaszewski.

- Doszedłem do wniosku, że mogę mieć nieodpowiednie proporcje lojalności do kompetencji. Jest taka piosenka Perfectu "Niepokonani", a w niej cytat "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść..." i ja w pełni się z tym identyfikuję - mówił Piotr Łaszewski. - Korzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować wszystkim pracownikom starostwa, a w szczególności pracownikom wydziału finansowego, za współpracę - dodał.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE