Reklama

Utrudnienia w centrum, miasto reaguje: ulice będą zamykane etapami

Opublikowano:
Autor:

Utrudnienia w centrum, miasto reaguje: ulice będą zamykane etapami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W odpowiedzi na uwagi mieszkańców urząd miasta informuje, że wyłączenie z ruchu ulic: Miła, Krótka i południowej części Placu Wolności zostało podzielone na kilka etapów.

ETAP I - 18 - 19.08.2020 r.

W pierwszym etapie prowadzenia prac zostaną zamknięte ul. Miła oraz południowa strona Placu Wolności na okres 2 dni w celu wykonania górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego oraz warstwy wiążącej z masy asfaltowej.

ETAP II - 20.08.2020 r.

W drugim etapie zostanie zamknięta ul. Krótka na okres jednego dnia w celu wykonania górnej warstwy podbudowy z kruszywa łamanego oraz warstwy wiążącej z masy asfaltowej.

Po zakończeniu I i II etapu prac nastąpi regulacja instalacji w drogach trwająca 5 dni, podczas której zostaną umożliwione dojazdy z zaopatrzeniem do sklepów i punktów usługowych znajdujących się po południowej stronie Placu Wolności.

ETAP III - 27 - 28.08.2020 r.

Po zakończeniu regulacji instalacji Wykonawca rozpocznie III etap prac trwający 2 dni polegający na wykonaniu warstwy ścieralnej asfaltu. W tym czasie ul. Miła, ul. Krótka oraz południowa strona Placu Wolności będą zamknięte dla ruchu.

Informujemy ponadto, że na cały czas trwania prac związanych z wykonaniem nawierzchni asfaltowych zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu umożliwiająca dojazd pojazdów uprzywilejowanych, pojazdów zaopatrzenia do sklepów Żabka oraz Olewnik od strony ul. Witosa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE