Reklama

Reklama

Uwaga! Dziś zamkną ul. Troczewskiego. MZK wyznaczyło objazdy dla 5 linii autobusowych

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

Uwaga! Dziś zamkną ul. Troczewskiego. MZK wyznaczyło objazdy dla 5 linii autobusowych - Zdjęcie główne

. | foto archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowscy kierowcy oraz pasażerowie korzystający z autobusów MZK jeżdżących przez ul. Troczewskiego będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Od dzisiaj aż do końca weekendu odcinek od ul. Łąkoszyńskiej do ul. Rychtelskiego będzie wyłączony z ruchu. Miejski Zakład Komunikacji wyznaczył objazdy dla pięciu linii autobusowych.

Reklama

Jak informuje firma STRABAG Sp. z o.o, wykonawca robót na linii kolejowej E20 na odcinku Warszawa - Poznań, od 26.03 godz. 18:00 do 28.03 godz. 20:00 wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu polegająca na zamknięciu ul. dr Antoniego Troczewskiego na odcinku od ul. Łąkoszyńskiej do ul. Rychtelskiego. Jest to spowodowane koniecznością przeprowadzenia robót rozbiórkowych wiaduktu.

W związku z powyższym, Miejski Zakład Komunikacji Miejskiej wyjaśnia, że od dnia 26.03., od godziny 23:30 do dnia 28.03., do godz. 23:00 obowiązywać będzie objazd dla linii nr: 1, 4, 9, 12, 35.

Trasa objazdu dla linii nr 1 (tylko dla kursów do i z ul. Lotniczej)

Od przystanku dworzec PKP realizowany będzie ulicami: Rychtelskiego, 3 Maja, Jagiellońską, Łęczycką, Matejki, Fałata, Łąkoszyńską do przystanku Łąkoszyńska/kościół dalej b/z. Powrót trasą odwrotną. Na czas objazdu przystanek Troczewskiego/SP6 dla linii nr 1 wyłączony będzie z eksploatacji.

Kursy linii nr 1 relacji Graniczna - os. Łąkoszyn skrócone zostaną do dworca PKP.

Trasa objazdu dla linii nr: 4, 9

Od przystanku Batorego/pętla realizowane będą: obwodnicą do przystanku Łąkoszyńska/pętla. Powrót trasą odwrotną.

Trasa objazdu dla linii nr:  12

Od przystanku Troczewskiego/US realizowany będzie ulicami: Rychtelskiego, 3 Maja, Jagiellońską, Łęczycką, Matejki, Fałata, do przystanku Przemysłowa/szkoła dalej bez zmian. Powrót trasą odwrotną. Na trasie objazdu obowiązuje przystanek dworzec PKP. Na czas objazdu przystanki: Troczewskiego/SP6, Łąkoszyńska/Krzywa, Łąkoszyńska/Pałacowa, Siemiradzkiego/PKP dla linii nr 12 wyłączone będą z eksploatacji.

Trasa objazdu dla linii nr: 35

Od przystanku Wyszyńskiego realizowany będzie ulicą: Grunwaldzką - obwodnicą do przystanku Łąkoszyńska/pętla dalej b/z. Powrót trasą odwrotną.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy