Reklama

W Aquaparku pływała... kupa, MOSiR obniża ceny biletów

Opublikowano:
Autor:

W Aquaparku pływała... kupa, MOSiR obniża ceny biletów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski Aquapark poinformował o utrudnieniach w dostępie do niecki rekreacyjnej w związku z pływającym "ciałem obcym" i jego wyławianiem. Okazuje się, że tym niepożądanym obiektem była... kupa. Jak to możliwe?

Enigmatyczny komunikat Aquaparku o "ciele obcym" pojawił się wczoraj, a dzisiaj do naszej redakcji zgłosiła się Czytelniczka, która mówi wprost: w wodzie pływała kupa.

- Byłam w niedzielę z synem na basenie, który to zauważył. Na początku myślałam, że żartuje, ale faktycznie pływał tam niewielkich rozmiarów balasek - opowiada pani Marta, która akurat przebywała wtedy w Aquaparku.

Jak zapewnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, sprawą zajęto się zgodnie z obowiązującymi w takiej sytuacji przepisami.

- W dniu 11 marca w godzinach popołudniowych z niecki rekreacyjnej wyłowiono ciało obce. Po tym zdarzeniu zastosowano standardową procedurę polegającą na wyłączeniu niecki z użytku, jak również przeprowadzona została dodatkowa, kompleksowa dezynfekcja wody. Pobrano próbki wody i po jej zbadaniu okaże się, czy możemy z powrotem otworzyć nieckę. W tym czasie, przez cały dzień, obowiązywały będą obniżone ceny biletów wstępu do strefy basenowej, 9 zł – bilet normalny oraz 6 zł - bilet ulgowy - informuje MOSiR, który dodaje, że w związku z koniecznością wymiany dysz napowietrzających wodę w jacuzzi nr 2 będzie ono wyłączone z użytku do odwołania.

Pozostałe atrakcje (basen sportowy, sauny, zjeżdżalnia Kamikaze basen rozgrzewkowy, jacuzzi nr 1, brodzik dla najmłodszych oraz zjeżdżalnie zewnętrzne - Pontonowa i Anakonda) są do dyspozycji odwiedzających bez ograniczeń.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE