Reklama

Reklama

W "Dwójce" walczyli na słowa

Opublikowano: 30 listopada 2017 13:13
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W bibliotece w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marsz. J. Piłsudskiego odbyły się warsztaty scrabble dla młodych scrabblistów ze Szkolnego Koła Scrabble w Szkole Podstawowej nr 4 w Kutnie. Tradycją stały się jesienne spotkania młodszych graczy z SP nr 4 z gimnazjalistami z Bibliotecznego Koła Scrabble "Literka", podczas których młodzi scrabbliści doskonalą grę z użyciem zegarów i kart zapisu rozgrywki, dowiadują się, jak przebiegają turnieje.

Reklama

Przed graczami z SP nr 2, 4 i 6 udział w ogólnopolskim X Turnieju Mikołajkowym w Scrabble, który odbędzie się w sobotę 9 grudnia w Warszawie, a zorganizowany zostanie przez Program Scrabble w Szkole.
Biblioteczne warsztaty poprowadzili: Ola Komorowska z II D, Jeremi Korowajski i Mikołaj Tetkowski z III C pod opieką p. Renaty Chodorowskiej i Małgorzaty Sieradzon.
W warsztatach uczestniczyli: Julia Baranowska, Joanna Bregier, Kornel Dobrowolski, Miłosz Kaźmierczak, Emil Milas, Kacper Pawłowski, Zuzanna Piotrowska, Oliwia Różańska, Andrzej Skrzeczkowski, Michał Strugiński, Paweł Wilczyński, Sandra Włodarska pod opieką p. Moniki Lubasińskiej.

W piątek, 25 listopada 2016 r., Gimnazjalne Koło Scrabble LITERKA zaprosiło uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Kutnie na warsztaty scrabble. Gimnazjaliści zorganizowali krótki turniej, w trakcie którego przekazali młodszym kolegom cenne uwagi na temat zasad gry i uczestnictwa w turniejach. Po dwóch rundach najlepszym graczem okazał się Szymon Jabłonowski z kl. Va, drugi był Michał Terlecki z VIb, a trzeci Dawid Filipczak także z VIb. Pozostali zawodnicy to: Oliwia Filipczak, Kacper Miszalski, Mateusz Gładysiak, Wiktoria Rosiak, Jakub Rutkowski, Norbert Szczepański, Ola Marciniak z kl. Va, Julia Baranowska, Julia Krysiak, Wiktoria Bajerska z Vb oraz Milena Davtyan z VIb. Młodym graczom gratulujemy zajętych miejsc. W nagrodę wszyscy otrzymali scrabblową bardzo praktyczną niespodziankę.
Była to już trzecia edycja warsztatów przygotowanych dla Kółka Scrabble prowadzonego przez p. Katarzynę Narkiewicz.

W przygotowaniu i przeprowadzeniu spotkania pomagali: Jakub Rojewski, Olga Kośmińska, Ania Pietrzak, Ala Rubińska, Adrian Pieczkowski z II A, Zosia Bregier z I F, Marcin Borkowski z I C, Jeremi Korowajski, Mikołaj Tetkowski z II C, Amelia Bień i Martyna Michalska z I B, którym SCIBiM za współpracę bardzo dziękuje.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)