Reklama

Reklama

W Kutnie można wypocząć wśród zieleni. W parku pojawiła się strefa relaksu [ZDJĘCIA]

Opublikowano: 6 maja 2021 12:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W kutnowskim parku Traugutta w bezpośrednim sąsiedztwie Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej pojawiła się strefa relaksu. Póki co trudno tam kogokolwiek spotkać lecz prawdopodobnie zmieni się to, kiedy pogoda stanie się bardziej wiosenna.

Reklama

Strefa Relaksu w parku Traugutta to projekt wybrany do realizacji w Kutnowskim Budżecie Obywatelski w edycji 2018. Jej koszt wyniósł ponad 24 tysiące złotych.

- Park Traugutta znajdujący się w centrum Kutna mimo ogromnego potencjału lokalizacji i bliskości natury nie ma zbyt wiele do zaoferowania jeżeli chodzi o spędzanie wolnego czasu. Możliwość nieskrępowanego odpoczynku oraz odprężenia wśród zieleni to niezaprzeczalny atut strefy relaksu – czytamy w uzasadnieniu projektu.

Strefa – zgodnie z zapowiedziami Urzędu Miasta w Kutnie – pojawiła się w parku kilka dni temu. Pogoda póki co nie rozpieszcza, więc trudno tam kogokolwiek spotkać, lecz można się spodziewać, że zmieni się to wraz z nadejściem prawdziwie wiosennej aury.

Niestety – jak w przypadku wiele elementów małej architektury znajdujących się w Kutnie - również w przypadku strefy relaksu nie trudno znaleźć pierwsze uszkodzenia.

O tym, że w pobliżu biblioteki ma pojawić się strefa relaksu pisaliśmy przy okazji artykułu na temat terenu po dawnym placu zabaw w parku Traugutta – W TYM MIEJSCU.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)
  • 4 miesiące temu | ocena +1 / -0

    czytelnik

    A może by pod strefą relaksu zrobić kryty, betonowy parking dla samochodów?

  • 4 miesiące temu | ocena +1 / -0

    Yuikll

    Szczególny relaks polecamy nad stawem, przy pniach po wyciętych wierzbach... A te foteliki zniszczą miejscowi żule. Wcześniej skażą bakteriami i wirusami...