Reklama

Reklama

W Kutnie powstanie przedszkole specjalne. Ruszy jeszcze w tym roku

Opublikowano: czw, 28 kwi 2022 13:15
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Kutnie powstanie przedszkole specjalne. Placówka otrzymała na ten cel dofinansowanie w wysokości 510 tysięcy złotych z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.

Reklama

Z tej okazji wizytę w ośrodku złożył starosta Daniel Kowalik. Włodarz powiatu kutnowskiego zapoznał się z projektem oraz z pomieszczeniami, które zostaną przekształcone w przedszkole. Powstanie oddzielne wejście, sale przejdą remont, a przedszkole specjalne ma ruszyć już we wrześniu tego roku.

- Całkowita wartość przedsięwzięcia to 600 tysięcy złotych, z czego 510 tysięcy pochodzić będzie z dofinansowania. Nowotworzone przedszkole specjalne ma na celu zaspokojenie potrzeb naszych najmłodszych mieszkańców, którzy wymagają rozszerzonej opieki. Działania nasze i placówki są swojego rodzaju odpowiedzią na sygnalizowana potrzebę społeczną. Chciałbym również podziękować Pani Elżbiecie Jałowskiej. To dzięki determinacji Pani Eli powstała tak wspaniała koncepcja. - mówi starosta Daniel Kowalik.

Info: Powiat Kutnowski

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy