Reklama

Reklama

W Kutnie ukradli BMW warte prawie 400 tysięcy. Policjantom udało się je odnaleźć [ZDJĘCIA]

Opublikowano: czw, 21 paź 2021 08:45
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Sukcesem zakończyły się działania policjantów z Wydziału Kryminalnego KWP w Łodzi specjalizujących się w zwalczaniu przestępczości samochodowej. Mundurowi odzyskali auto marki BMW skradzione w Kutnie. Jego wartość oszacowano na ponad 380 tysięcy złotych. W trakcie akcji udało się także ujawnić tablice rejestracyjne i części od innych samochodów, które w ostatnim czasie zostały skradzione z terenu województwa łódzkiego i mazowieckiego.

Reklama

Do kradzieży pojazdu doszło 19 października 2021 roku z terenu ogrodzonej posesji na jednej z ulic w Kutnie. Ustalenia kryminalnych wskazywały, że pojazd ten może znajdować się na terenie gminy Rzgów.

- Informacje te potwierdziły się. Jeszcze tego samego dnia samochód został odzyskany. Miał zdemontowane tablice rejestracyjne, a we wnętrzu pojazdu ujawniono dwie włączone zagłuszarki sygnału GPS. Po numerze VIN policjanci potwierdzili, że to samochód skradziony z terenu Kutna. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na ponad 380.000 złotych - informuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Ponadto podczas przeszukania posesji policjanci znaleźli tablice rejestracyjne, części samochodowe oraz wyposażenie pochodzące od trzech innych pojazdów skradzionych w październiku 2021 roku na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego.

Policjanci cały czas pracują nad sprawą w celu ustalenia osób, które miały związek z kradzieżami pojazdów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)