Reklama

Reklama

W kutnowskim szpitalu pojawi się ponad 240 łóżek dla pacjentów z COVID-19!

Opublikowano: 22 października 2020 11:25
Autor: toza

Zobacz
galerię
3
zdjęć
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Wojewoda łódzki wydał decyzję z której wynika, że w Kutnowskim Szpitalu Samorządowym pojawi się 241 łóżek dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2.

Reklama

W kutnowskim szpitalu od 30 października do odwołania będą realizowana świadczenia opieki zdrowotnej w związku z zapobieganiem, zwalczaniem i przeciwdziałaniem COVID-19. Pojawi się 241 łóżek dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2.

W tej liczbie znajdzie się 6 łóżek intensywnej terapii z kardiomonitorem oraz możliwością prowadzenia tlenoterapii i wentylacji mechanicznej.

- Z uwagi na obecną dynamikę zakażeń wirusem SARS-CoV-2 oraz wzrastające zapotrzebowanie w zakresie leczenia pacjentów z ciężkim przebiegiem COVID-19, w ślad za analizą potencjału organizacyjno-technicznego Kutnowskiego Szpitala Samorządowego Sp. z o.o., za celowe uznano przekształcenie podmiotu leczniczego z dniem 30 października 2020 r. w placówkę II poziomu zabezpieczenia oraz zwiększenie ogólnej liczby łóżek dedykowanych leczeniu COVID-19 – czytamy w decyzji wojewody, Tobiasza Bocheńskiego.

W TYM MIEJSCU piszemy o szczegółach decyzji wojewody. Z kolei TUTAJ sprawę komentują władze Miasta Kutno.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.