Reklama

Reklama

W powiecie kutnowskim pojawi się wyjątkowe miejsce dla dzieci? Jest na to szansa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-pixabay.com

W powiecie kutnowskim pojawi się wyjątkowe miejsce dla dzieci? Jest na to szansa - Zdjęcie główne

W powiecie kutnowskim może powstać wyjątkowe miejsce dla dzieci spod szyldu Nivea. Chodzi o plac zabaw | foto poglądowe-pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dzieciaki z powiatu kutnowskiego – a konkretnie z gminy Bedlno – mają szansę na nowe, wyjątkowe miejsce. Trwa internetowe głosowanie, dzięki któremu w ich okolicy może pojawić się plac zabaw spod szyldu Nivea.

Reklama

Apel o pomoc w głosowaniu

Szkoła Podstawowa z Bedlna prosi mieszkańców gminy (chociaż rzecz jasna nie tylko) o głos w plebiscycie prowadzonym przez Nivea. Chodzi o podwórko, czyli plac zabaw, którego koszt pokrywa właśnie Nivea.

- Mamy okazję wspólnymi siłami postarać się o plac zabaw, wystarczy zalogować się na stronie Nivea, wyszukać lokalizację naszej szkoły i zagłosować. To nic nie kosztuje, a dzieci i cała społeczność lokalna może się cieszyć się pięknym terenem. Prosimy o głosy i udostępnianie. Każdy głos zwiększa nasze szanse – apeluje Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Bedlnie.

Głos na lokalizację w gminie Bedlno można oddać TUTAJ.

20 podwórek z okazji 20-lecia

Nivea w ciągu dwóch dekad wybudowała aż 160 podwórek. Ta liczba na pewno wzrośnie.

- NIVEA to marka, która w tym roku obchodzi 20-lecie swojego zaangażowania społecznego. Dzięki niemu pielęgnujemy nie tylko skórę, ale także bliskość i rodzinne wartości. Wiemy, że razem jest najlepiej i dlatego mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli spotkać się na Podwórkach NIVEA w całej Polsce! – mówią przedstawiciele firmy.

W planach jest vudowa kolejnych 20 podwórek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy