Reklama

Reklama

W sobotę duża impreza na stadionie. Będzie wiele atrakcji!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

W sobotę duża impreza na stadionie. Będzie wiele atrakcji! - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
88
zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
Wydarzenia Już w najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim przy ulicy Kościuszki w Kutnie czeka nas spora impreza z wieloma atrakcjami. Na wydarzenie zaprasza Starostwo Powiatowe w Kutnie.

Reklama

Impreza na stadionie w Kutnie

W sobotę (20 maja) na stadionie przy Kościuszki zostanie zorganizowana Gala Sportu Powiatu Kutnowskiego. Jak ta impreza wyglądała w ubiegłym roku? Zdjęcia pod artykułem.

Podczas gali odbędą się dwa mecze. W pierwszym zmierzą się: KS Kutno i Omega Kleszczów, a następnie odbędzie się mecz rewanżowy pomiędzy Oldboys Kutno a Oldboys Polonia Warszawa. 

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku podczas I Gali Sportu zwyciężyła drużyna Oldboys Kutno po celnym strzale Tomasza Marciniaka, Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Kutnowskiego.

Trenerem kutnowskiej reprezentacji będzie Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kutnie – Paweł Ślęzak.

- Będzie to niezwykłe wydarzenie sportowe dla każdego miłośnika aktywności fizycznej. Zapraszamy serdecznie, już o godzinie 15:00 na Miejski Stadion w Kutnie. Oj, będzie się działo! – zachęca Tomasz Walczewski Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

Oprawą komentatorską nad całym spektaklem zajmie się niezastąpiony Jerzy Michał Papiewski. 

- Mecz sędziować będzie międzynarodowy sędzia Monika Mularczyk, najlepsza sędzia wśród kobiet w Polsce. Monika Mularczyk jest polską sędzią piłkarską. Od 2008 roku znajduje się na liście sędziów międzynarodowych FIFA. W styczniu 2015 awansowała do UEFA Elite Group. W 2017 roku została wybrana jako jedna z sędziów meczowych na Mistrzostwa Europy UEFA Kobiet, które odbyły się w Holandii. Zapraszam gorąco – dodaje Tomasz Marciniak, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego.

Wejście na wydarzenie jest bezpłatne, jednakże przy wejściu należy okazać bilet. Po ich odbiór zapraszamy do Referatu Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Kutnie przy ul. Kościuszki 16, pokój nr 16, oraz do Wypożyczalni Samochodów Dudki 11, adres: Dudki 11, Kutno.

Nie zabraknie atrakcji takich jak konkursy i zabawy piłkarskie z nagrodami, popcorn oraz wata cukrowa dla kibiców, a także losowania nagród (piłka oraz wejściówki do Aquapark Kutno).

- Podczas Gali odbędzie się także konkurs na strzelenie bramki z połowy boiska tak by piłka nie dotknęła murawy przed polem  bramkowym. Główną nagrodą będzie  wypożyczenie na weekend samochodu w  Wypożyczalnia Samochodów - Dudki 11. - dodaje Tomasz Walczewski Członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.

Szczegóły na plakacie w galerii pod artykułem.

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy