Reklama

Wanda i Banda w CTMiT

Opublikowano:
Autor:

Wanda i Banda w CTMiT - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Już 1 czerwca zespół na czele z doskonale znaną Wandą Kwietniewską zagości w Kutnie! Wanda i Banda da koncert z okazji Dnia Dziecka.

Koncert odbędzie się w godzinach 18:00-20:00 w Centrum Teatru Muzyki i Tańca. 1 czerwca, jak informują organizatorzy, czyli Kutnowski Dom Kultury, będzie zatem dniem dużego dziecka bowiem zespół obchodzi w tym roku 35-lecie istnienia.

- Wanda Kwietniewska i zespół obchodzą swoje 35-lecie istnienia. To będzie super koncert, na którym nie może Ciebie zabraknąć! - zachęcają organizatorzy.

Zespół Wanda i Banda to przede wszystkim jedna osoba - Wanda Kwietniewska (ur. 8 lipca 1957 roku w Przywidzu na Kaszubach) - charyzmatyczna wokalistka, aranżerka i autorka tekstów. Jej charakterystyczny, mocny głos i sceniczna energia wykreowały liderkę grupy Wanda i Banda na jedną z czołowych postaci polskiego rocka lat 80.

Wanda i Banda, czyli Wanda Kwietniewska i jej zespół, jest wykonawcą hitów takich jak "HI-Fi", "Nie będę Julią", "Fabryka marzeń", "Kochaj mnie kochaj", "Chcę zapomnieć", "Mamy czas" czy "Siedem życzeń". Ekspresja i pozytywne emocje - na to możemy liczyć w nadchodzący Dzień Dziecka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE