Reklama

Reklama

Warsztaty artystyczne w KDK

Opublikowano: pt, 20 lis 2015 14:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Uczestnicy konkursu "Piosenki Mistrza Jeremiego" mogli dziś ćwiczyć i próbować swoich sił pod okiem aktorki Magdaleny Smalary oraz polskiego pianisty jazzowego - Bogdana Hołowni. Konkurs odbędzie się już jutro w sali widowiskowej Kutnowskiego Domu Kultury o godzinie 18.

Reklama

W XI konkursie "Piosenki Mistrza Jeremiego" udział biorą artyści z Kutna, lecz nie tylko. Swoimi wrażeniami podzieliły się z nami dwie uczestniczki dzisiejszych warsztatów wokalnych.

- W konkursie biorę udział pierwszy raz - zdradziła w rozmowie z nami Marta Kołatek - Bardzo mi się tutaj podoba. Prywatnie jestem instruktorką teatralną. Pochodzę z Bełchatowa i śpiewam od zawsze.

- Śpiew łączy w sobie wiele zawodów i dlatego jest tak wyjątkową dziedziną - dodała Paulina Wilczyńska, z Olsztyna - Poza tym Kutnowski Dom Kultury jest usytuowany w pięknym miejscu, nad wodą. Bardzo nam się tutaj podoba, aż chce się tu być!

Pod okiem fachowców uczestnicy rozgrzewali się i śpiewali wybrane utwory Jeremiego Przybory. Magdalena Smalara udzielała im rad z zakresu zachowania na scenie i wyrażania emocji poprzez śpiew. Bogdan Hołownia natomiast pomógł uczestnikom rozgrzać się i obserwował ich próby.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)