Reklama

Reklama

Ważny dzień w starostwie powiatowym. Podpisano umowy, będą dotacje dla organizacji pozarządowych [ZDJĘCIA]

Opublikowano: pt, 22 kwi 2022 12:16
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W starostwie powiatowym w Kutnie podpisano dziś pierwsze umowy na przekazanie dotacji z programu współpracy Powiatu Kutnowskiego z organizacjami pozarządowymi na 2022 rok. Dotacje będą przekazane na wsparcie realizacji zadania publicznego z zakresu nauki, edukacji, oświaty, wychowania, z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego oraz z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Reklama

- Powiat Kutnowski co roku stara się wspierać organizacje pozarządowe. W tym roku wpłynęło wiele ciekawych propozycji, z czego bardzo się cieszymy, oznacza to duże zaangażowanie. Liczymy, że każdy z projektów wpłynie pozytywnie na mieszkańców – mówi starosta kutnowski Daniel Kowalik.

Wicestarosta Magdalena Krupińska-Kotulska dodaje, że organizacje pozarządowe od lat udowadniają, że praca na rzecz innych ma ogromny sens i wiele wnosi w życie mieszkańców powiatu kutnowskiego.

- To właśnie ich praca często inicjuje zmiany społeczne oraz realizację ciekawych i ważnych projektów – mówi wicestarostwa. 

Dziś podpisano umowy z Oratorium im. Bł. Michała Rua w Woźniakowie, Stowarzyszeniem Pomocy „Laris”, Społecznym Towarzystwem Sportowym „Lechita”, Parafią Rzymskokatolicką św. Floriana w Bedlnie, Stowarzyszeniem „Wesoła Pasieka”, Towarzystwem Przyjaciół Ziemi Kutnowskiej, Stowarzyszeniem Lokalnej Salezjańskiej Organizacji Sportowej SL SALOS „Róża Kutno” w Woźniakowie, Akademią Sportów Walki i Rekreacji „Alex” Kutno, Stowarzyszeniem Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kutnie, Stowarzyszeniem „Stacja Autyzm”, Stowarzyszeniem Wspierania Inicjatyw Społecznych „Szansa”.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy