Reklama

Reklama

"Wdzięczność pozostanie na zawsze"

Opublikowano: śr, 14 paź 2015 18:55
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Niezwykle tłumnie zjawili się dziś goście na obchodach Dnia Edukacji Narodowej, która miała miejsce w Zespole Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie. Spotkanie było okazją do wręczenia Nagród Starosty dla nauczycieli, którzy w swojej pracy wyróżnili się szczególnymi osiągnięciami w pełnieniu misji jaką jest kształcenie młodych pokoleń.

Reklama

Gośćmi dzisiejszej uroczystości byli między innymi starosta Krzysztof Debich i członkowie Zarządu Powiatu, Julianna Barbara Herman - burmistrz Krośniewic, Tadeusz Woźniak oraz Artur Dunin.

"Sztuka tkwi nie tylko w posiadaniu wiedzy o czymś, ale także w przekazywaniu jej" - tak brzmiało hasło tego niezwykle istotnego wydarzenia. Nagrody Starosty powędrowały między innymi do : Janusza Pawlaka, Joanny Kacprzak, Piotra Bielickiego, Leona Wieczorka, Ilony Sapiejki i wielu innych dyrektorów i nauczycieli, którzy w swojej pracy wykazali szczególne umiejętności.

- Wdzięczność pozostanie na zawsze - mówił poseł T. Woźniak wspominając swoje własne lata szkolne i nauczycieli, którym jak sam przyznał,wiele zawdzięcza do dziś.

Po oficjalnych przemówieniach głos zabrali uczniowie Zespołu Szkół nr.1 im. Stanisława Staszica w Kutnie. Zaprezentowali oni wokalno-poetycką wersję podziękowań dla nauczyczycieli i wychowawców o wdzięcznym tytule "Nosisz w sobie światło". Jak sami przyznali, szkoła to drugi dom, a właśnie dzięki nauczycielom można odnaleźć w niej swoją wartość.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)