Reklama

Reklama

Weekendowa rozpiska: Odyseja Historyczna, koncerty disco-polo: co będzie się działo w Kutnie i regionie?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Prawdopodobnie dopisze pogoda, a raczej nie będziecie też zawiedzeni jeśli chodzi o imprezy i wydarzenia w Kutnie i regionie, dlatego śmiało możemy powiedzieć, że przed nami kolejny gorący wakacyjny weekend. Imprezą na którą czeka wielu z nas jest jubileuszowa X Odyseja Historyczna, która tym razem nie odbywa się w Leszczynku, a na terenie starej strzelnicy wojskowej na Sklęczkach. Co oprócz tego? Chociażby koncerty disco-polo i finał Letnich Spotkań Artystycznych.

Reklama

  • Piknik Województwa Łódzkiego w Krośniewicach, godz. 13:00-22:00, gwiazdą wydarzenia będzie disco-polowa grupa Defis (szczegółowe info na plakacie w galerii zdjęć)
  • Odyseja Historyczna – start pierwszego dnia godz. 16:00, od 20:30 koncerty. Pełen program imprezy W TYM MIEJSCU, oraz na plakacie w galerii zdjęć. Przez cały weekend na teren zlotu można dostać się bezpłatnym autobusem. Godziny kursowania TUTAJ.
 

  • Joga na trawie w parku Traugutta (godz. 8:00-9:30)
  • Odyseja Historyczna, dzień drugi. Impreza otwarta od godz. 10:00 do późnego wieczora. Przez cały dzień będą odbywały się przeróżne wydarzenia, inscenizacje i pokazy
  • Impreza na Plaży Patelnia, koncert Kizo. Start o godz. 21:00. Organizatorzy zapowiadają, że to „Najbardziej oczekiwane wydarzenie wakacji i jedyny koncert w regionie. To będzie prawdziwy imprezowy huragan”
 

  • Odyseja Historyczna, ostatni dzień. Start o godz. 10:00, zakończenie zlotu o 14:00
  • II Festyn „Podłowickie Folk(l)ove” w Jackowicach w gminie Zduny w powiecie łowickim. W programie sporo atrakcji (szczegóły na plakacie w galerii zdjęć), gwiazdą wieczoru będzie disco-polowy koncert zespołu MIG.
  • Rynek Zduński w Kutnie: “No i co, że ze Szwecji?!”, czyli Finał 26. Letnich Spotkań Artystycznych. Rozpoczęcie o godz. 19:00.
 

Jeśli zaś znajdziesz się w Płocku bądź okolicach tego miasta, to niezawodny Portal Płock podpowiada, jak warto spędzić tam najbliższe dni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy