Reklama

[WIDEO] Gruzini zatrzymani za liczne przestępstwa. „To mieszkańcy Kutna”

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kradli na terenie dwóch województw, mają związek z co najmniej dziesięcioma włamaniami do samochodów. Trzej Gruzini w wieku 25, 28 i 35 lat wpadli na gorącym uczynku - ujęła ich policja w Płocku. Mieszkający na terenie Kutna złodzieje z Gruzji mogą spędzić najbliższe 10 lat w więzieniu.

Według policji zatrzymani mężczyźni najprawdopodobniej mają związek z przynajmniej dziesięcioma włamaniami do samochodów, nie tylko w Płocku, ale również na terenie całego województwa mazowieckiego oraz województwa łódzkiego.

W miniony wtorek Gruzini z Kutna zostali zatrzymani na gorącym uczynku - próbowali włamać się do audi zaparkowanego na parkingu w rejonie marketu budowlanego przy trasie ks. J. Popiełuszki w Płocku. Jak dowiadujemy się od rzecznika tamtejszej Komendy Miejskiej Policji, wszyscy zatrzymani to obywatele Gruzji mieszkający w Polsce na terenie Kutna. Włamywacze po wejściu do pojazdu kradli cenne przedmioty, które znajdowali wewnątrz. Były to m.in. zestawy kluczy, nawigacje i elektronarzędzia. Łupy pozostawiali w lombardach w Kutnie i Płocku. Prowadzone przez mundurowych czynności pozwoliły na odzyskanie części skradzionych przedmiotów.

- Policjanci z komisariatu na płockim osiedlu Podolszyce, dzięki intensywnej pracy operacyjnej, zatrzymali trzech obywateli Gruzji, którzy włamywali się do samochodów na terenie dwóch województw - poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

Zatrzymani mężczyźni zostali przesłuchani przez prokuratora, który po zapoznaniu się z materiałami zebranymi przez funkcjonariuszy, skierował do sądu wniosek o areszt. Sąd przychylił się do niego i trzej mężczyźni zostali aresztowani na okres trzech miesięcy. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Nie można wykluczyć, że mężczyźni mają związek z innymi podobnymi zdarzeniami.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE