Reklama

[WIDEO] Policja pilnuje... sarny, czyli nietypowo na kutnowskich drogach

Opublikowano:
Autor:

[WIDEO] Policja pilnuje... sarny, czyli nietypowo na kutnowskich drogach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Różnorodność – to słowo dobrze opisuje sytuacje, z jakimi w swojej służbie spotykają się policjanci. Małą próbkę ich (nie)codzienności zarejestrował jeden z kierowców za pomocą samochodowej kamerki.

A wszystko działo się na ul. Bitwy pod Kutnem w sobotę. Z oddali wszystko wyglądało na zdarzenie drogowe lub policyjną kontrolę – oznakowany radiowóz „na bombach”, wolno jadące samochody i dwoje mundurowych. Jednak już po przejechaniu kilkudziesięciu metrów oko kamery zarejestrowało sarenkę stojącą blisko krawędzi jezdni i policjantów, którzy pilnują, by parzystokopytny nie wbiegł pod któreś z aut. Autor filmu podpisał go żartobliwie - „Jelonek aresztowany”.

Jak mówi nam st. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno, cała sytuacja miała związek ze zdarzeniem drogowym, natomiast policjanci czekali, aż sarenka zostanie zabrana przez odpowiednie służby oraz pilnowali, by nic nie stało się ani jej, ani kierowcom poruszającym się w tym miejscu.

- Zwierzę wybiegło na jezdnię i zostało potrącone przez samochód. Nikomu nic się nie stało, kierowca był trzeźwy. Zdarzenie kwalifikujemy jako kolizja, natomiast policjanci pilnowali, by zwierzę nie wbiegło pod kolejny pojazd - mówi E. Machnik.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE