Reklama

Reklama

Wielki sukces kutnowskiej licealistki. Przyszły rok szkolny spędzi w USA!

Opublikowano: śr, 11 maj 2022 10:38
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Z około 3 tys. kandydatów wybrano tylko 38 najlepszych, a wśród nich znalazła się uczennica kutnowskiego liceum. Chodzi o całoroczny, w pełni finansowany przez Departament Stanu USA program wymiany dla uczniów szkół średnich, którego finalistką została Oliwa z Zespołu Szkół nr 1!

Reklama

Oliwia Łubińska jest uczennicą klasy IIA o profilu matematyczno-geograficzno-językowym. Niedawno została nagrodzona na jubileuszu "Szkoły przy Oporowskiej" za wybitne wyniki w nauce, wcześniej wraz z kolegami i koleżankami ze szkolnych korytarzy ukończyła ogólnopolski projekt "Zwolnieni z teorii". Jak się okazuje, nie były to ostatnie w tym roku owoce pracy zebrane przez uzdolnioną licealistkę. 

Oliwa została finalistką programu FLEX, czyli Future Leaders Exchange Program. Za selekcję finalistów odpowiedzialny był niezależny zespół amerykańskich ekspertów.

- Miło nam poinformować, że  wśród finalistów znalazła się uczennica naszej szkoły Oliwia Łubińska. Szanse Oliwii na dostanie się do finału wynosiły 1,26%. Dzięki programowi Oliwia wraz z innymi uczniami z Polski i różnych krajów świata najbliższy rok szkolny spędzi w USA, będzie mieszkać u amerykańskiej rodziny i uczęszczać do amerykańskiego liceum. Oliwii gratulujemy i życzymy wielu sukcesów i niezapomnianych przygód! - pisze dyrekcja szkoły.

Redakcja KCI również życzy Oliwii kolejnych, wielkich sukcesów!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy