Reklama

Wiózł świnie do Kutna. Okazało się, że...

Opublikowano:
Autor:

Wiózł świnie do Kutna. Okazało się, że... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Patrol wielkopolskiej Inspekcji Transportu Drogowego zatrzymał na autostradzie A2 samochód ciężarowy z naczepą do przewozu zwierząt, którego kierowca nie posiadał odpowiednich kwalifikacji.

- 20 stycznia podczas kontroli przy punkcie poboru opłat w Nagradowicach, na autostradzie A2, inspektorzy z Poznania i Gniezna zatrzymali pojazd polskiego przewoźnika, którym kierowca z transportem zwierząt jechał do Kutna. Po sprawdzeniu danych z Powiatowymi Lekarzami Weterynarii w Grodzisku Wlkp. i Zielonej Górze, okazało się, że kontrolowany nie posiadał wymaganej licencji dla kierowców i osób obsługujących zwierzęta - relacjonuje Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Poznaniu.

Za stwierdzone naruszenie prowadzone będzie postępowanie administracyjne w stosunku do osoby odpowiedzialnej w firmie przewozowej. Powiatowy Lekarz Weterynarii w Grodzisku Wlkp. wyraził zgodę na kontynuację przewozu przez inną osobę z wymaganymi uprawnieniami. Kierowca został ukarany mandatem karnym w kwocie tysiąca złotych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE