Reklama

Wkrótce utrudnienia w ruchu drogowym

Opublikowano:
Autor:

Wkrótce utrudnienia w ruchu drogowym - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych występować będą utrudnienia w ruchu drogowym w ulicach 29 Listopada, Zgoda, Cmentarna.Przewiduje się wprowadzenie ruchu jednokierunkowego w części ul. 29 Listopada, od skrzyżowania z ul. M. Skłodowskiej - Curie do skrzyżowania z ul. Okrzei. Po lewej stronie ulicy 29 Listopada zaprojektowano parkingi dla pojazdów z podanym sposobem parkowania - na skos. Ulice Zgoda oraz Cmentarna na odcinku od ul. Zgoda do końca ogrodzenia cmentarza, zostaną zamknięte dla ruchu kołowego z wyłączeniem mieszkańców, osób upoważnionych do handlu i niepełnosprawnych.

Zmiana w organizacji ruchu wprowadzona zostanie w dniu 30 października br. od godz. 24 do dnia 1 listopada do godz. 24.00. W ulicach Zgoda i Cmentarna obowiązywać będzie zakaz ruchu pojazdów do dnia 2 listopada do godz. 24.

Zmiany w organizacji ruchu będą również wprowadzone w rejonie cmentarza parafialnego Kutno - Łąkoszyn. Na ul. Staffa ruch kołowy odbywał się będzie jednokierunkowo od ul. Łąkoszyńskiej w stronę skrzyżowania z ul. Solskiego i od ul. Solskiego w kierunku ul. Korczaka również w jednym kierunku. Zmiany te potrwają od 30 października od godz. 24 do dnia 1 listopada do godz. 24. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE