Reklama

Reklama

Wybrano Miss Aquaparku!

Opublikowano: ndz, 9 sie 2015 23:08
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 24 kobiety z całej Polski stanęły dziś do rywalizacji o miano Miss Aquaparku Lato 2015. Tytuł tej najpiękniejszej zdobyła kutnianka Anna Szczepańska. Tuż za jej plecami uplasowały się: Dominika Bilicka i Kinga Szymańska. Wyróżnienie otrzymała Karolina Matusiak, zaś tytuł Miss Publiczności przypadł Dominice Bilickiej.

Reklama

Podczas gali finałowej kandydatki zaprezentowały się w letnich sukienkach, strojach sportowych oraz strojach kąpielowych. Pomiędzy prezentacją kandydatek czas gościom umilały występy artystów oraz pokazy iluzji i inne niespodzianki. Imprezę poprowadził Paweł Markiewicz.

Miss Lata otrzymała voucher na dwuosobową wycieczkę do Chorwacji, ufundowany przez Firmę Pini Polonia. Na Miss Publiczności również czekał voucher na wycieczkę do Chorwacji, którego fundatorem jest Centrum Turystyki OSKAR. Nagrody rzeczowe otrzymały także I i II Vice Miss. Dla I Vice Miss nagrodę niespodziankę ufundował sklep MEDIA EXPERT z Kutna. Nagrodę przewidziano także dla publiczności i klientów Aquaparku obecnych na Gali Finałowej - wylosowany został voucher na zagraniczną wycieczkę ufundowaną przez Firmę MPC. Ponadto nagrody i atrakcje ufundowali: Prezydent Miasta Kutno Zbigniew Burzyński, Firma HYDROBUD, Auto Części Napierała, Drukarnia INTRODRUK, SIRMAX POLSKA, TBS, PWiK, Avon.

Jak zwycięstwo w prestiżowym konkursie komentuje świeżo upieczona Miss?

- To dla mnie wielkie zaskoczenie! Nie jest to pierwszy tego typu konkurs, w którym biorę udział, ale nigdy wcześniej nie udało mi się zwyciężyć. Jestem bardzo szczęśliwa, to wielkie wyróżnienie. Na wycieczkę z pewnością zabiorę oczywiście swojego męża - powiedziała Anna Szczepańska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)