Reklama

Reklama

Załatwianie spraw w ZUS-ie proste jak nigdy dotąd. Teraz możesz to zrobić bez wychodzenia z domu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Załatwianie spraw w ZUS-ie proste jak nigdy dotąd. Teraz możesz to zrobić bez wychodzenia z domu - Zdjęcie główne

. | foto poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zakład Ubezpieczeń Społecznych uruchomił Platformę Usług Elektronicznych, dzięki której wiele urzędowych spraw można załatwić na odległość. Istnieje też opcja zarezerwowania wizyty na konkretny dzień i godzinę.

Reklama

Możliwości, które daje PUE są duże: można przejrzeć dane zgromadzone w ZUS, przekazać dokumenty ubezpieczeniowe, składać wnioski i zadawać pytania oraz otrzymywać na nie odpowiedzi.

Konto zakłada się rejestrując się na stronie zus.pl. Jeżeli korzystamy z bankowości elektronicznej, mamy profil zaufany lub podpis elektroniczny, sami możemy potwierdzić dane i zaufać profil. Jeżeli nie posiadamy takiej możliwości, w ciągu 7 dni powinniśmy odwiedzić ZUS i u pracownika potwierdzić swoje dane, wpisane podczas rejestracji. 

Oprócz działania online nadal pozostaje możliwość telefonicznego kontaktu z wybranym oddziałem ZUS. Dla mieszkańców Kutna będzie to numer: 42 638 21 61.

Jednocześnie warto wspomnieć, że urzędy pozostają otwarte, a klienci mogą przychodzić na miejsce bez wcześniejszej rezerwacji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy