Reklama

Wygrana firma - Najlepsze urodziny z Party Projekt Kids

Opublikowano:
Autor:

Wygrana firma - Najlepsze urodziny z Party Projekt Kids - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Party Projekt Kids od pięciu lat realizuje wydarzenia dla najmłodszych. Słyszeli o nich w centrum, na Pomorzu i na Podkarpaciu. W naszym regionie to jedyna profesjonalna agencja z nieskończoną liczbą pomysłów i atrakcji. Organizują pikniki, festyny, kinderbale i zupełnie nowe urodziny dla dzieci i młodzieży.Urodziny to nie tylko zabawa, ale również doskonała metoda integrująca dziecko z rówieśnikami. Gry, zabawy i konkursy połączone w autorskie programy Party Projekt to okazja, by zapewnić dzieciom nietuzinkową rozrywkę dbając o ich rozwój społeczno-intelektualny.

W lutym kreatorzy najlepszej zabawy stworzyli ofertę urodzinową „Nówka sztuka”, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Kilkanaście pakietów tematycznych od neandertalczyka po hi-tech, coś dla dziewczynek i coś dla chłopców, pakiety dla młodszych i starszych.

Zupełną nowością są pierwsze imprezki dla maluchów w wieku od 2 do 4 lat, wkraczających w świat tańców i pląsów małymi kroczkami.

Odjechaną propozycją urodzinową dla młodzieży w wieku od 12 do 16 lat są warsztatowe formy urodzin, czyli połączenie zabawy z nauką i rozwijaniem pasji. Foto-urodziny, czyli warsztaty fotograficzne, oraz Pierwszy makijaż, czyli warsztaty wizażu to propozycje imprez prowadzonych przez specjalistów, przy czynnym udziale uczestników imprezy.

Animatorzy Party Projekt Kids, przebrani w kolorowe stroje, prowadzą wydarzenie z doświadczeniem i pasją. Każda impreza realizowana jest przy użyciu profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego, bezpiecznych atestowanych urządzeń rekreacyjnych, z uwzględnieniem ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej firmy. Mobilność Party Projekt stwarza możliwość zrealizowania imprezy w dowolnie wybranym przez klienta miejscu (w lokalu, mieszkaniu, ogrodzie itp.)

- Naszą największą wygraną i wyjątkową rekomendacją jest kilka tysięcy uśmiechniętych buziek - komentuje J. Śliwiński project manager Party Projekt.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE