Reklama

Wyjazd na Polagrę Premiery 2018 w przyszłą sobotę. Ruszyły zapisy

Opublikowano:
Autor:

Wyjazd na Polagrę Premiery 2018 w przyszłą sobotę. Ruszyły zapisy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Weź udział w wyjeździe na Polagrę - Premiery 2018, która jest największą w Polsce wystawą rolniczą w okresie zimowym. Wyjazd do Poznania organizowany jest już po raz piąty. Impreza za każdym razem cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców całego powiatu. Wyjazd w sobotę, 20 stycznia.

Na targach prezentowane będą zarówno maszyny oraz urządzenia rolnicze, jak i maszyny do hodowli, a także najokazalsze zwierzęta hodowlane, ale przede wszystkim to, na co wszyscy czekali przez ostatnie dwa lata, czyli premiery największych, niezawodnych, najwydajniejszych, najnowszych i najlepszych maszyn rolniczych.

Wszyscy chętni będą mogli zapoznać się z ofertą wystawców, którzy zaprezentują najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, największe traktory, kombajny oraz inne maszyny rolnicze. Zaprezentuje się ponad 200 światowych nowości, będzie można zobaczyć prawie 2 tys. modeli maszyn urządzeń dla rolników.

Swoją ofertę przedstawią firmy z Austrii, Danii, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Polski, Słowenii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Węgier i Włoch. Ekspozycję wzbogacą liczne wydarzenia – fora i debaty tematyczne, konkursy oraz spotkania młodych rolników.

Wyjazd autokarem 20 stycznia o godz. 6:00 z Kutna (parking BGŻ) oraz o 6.10. z Nowego.
Koszty wyjazdu są minimalne Wyjazd razem z biletem wstępu na targi, to tylko 30 zł.

Szczegółowych informacji udziela i zapisy przyjmuje Tomasz Walczewski pod adresem mailowym: tomaszwalczewski@o2.pl lub na profilu FB organizatora (temat Polagra).

Szczegółowych informacji udzielają i zapisy przyjmują:
Mariola Łukomska, Magdalena Kucharska, Grażyna Król , Ewa Stolarczyk pod nr telefonu 515084475.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE