Reklama

Wyróżnienie dla ZPiTZK w Niepokalanowie

Opublikowano:
Autor:

Wyróżnienie dla ZPiTZK w Niepokalanowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W dniach 24-25 stycznia 2015r. Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Kutnowskiej uczestniczył w XV Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Nasze Wieczne Kolędowanie" – Niepokalanów 2015 Organizatorem Festiwalu był Teresiński Ośrodek Kultury a gospodarzem Klasztor Ojców Franciszkanów w Niepokalanowie.

Celem Festiwalu była prezentacja kolęd i pastorałek poszukiwanie aranżacji i pomysłów twórczych-prezentacja nowych autorskich pastorałek i pieśni bożonarodzeniowych w ciekawych aranżacjach promowanie ich wysokiego poziomu artystycznego, prezentacja i promocja regionalnych kolęd i pastorałek oraz kultury i tradycji ludowych różnych regionów Polski Polonii oraz gości zagranicznych, propagowanie wspólnego muzykowania i kreatywności dzieci, młodzieży i dorosłych.

Na Jubileuszowy XV Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek pod nazwą Nasze Wieczne Kolędowanie wpłynęło 106 zgłoszeń. Komisja konkursowa po przesłuchaniu wszystkich nagrań postanowiła zakwalifikowac do konkursu 59 wykonawców. Poziom prezentowanych utworów był bardzo wysoki - dlatego jesteśmy dumni i zadowoleni że za zaprezentowane dwie kolędy Witaj Jezu i z Narodzenia Pana zostaliśmy docenieni i dostaliśmy wyróżnienie oraz nagrodę pieniężną.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE