Reklama

Reklama

Wystartowały Kutnowskie Dni Seniora. Za nami prawdziwa muzyczna uczta [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Oficjalnie rozpoczęły się tegoroczne Kutnowskie Dni Seniora. Uroczysta inauguracja wydarzenia została połączona z wyjątkowym koncertem na Rynku Zduńskim, który przyciągnął duże grono miłośników muzyki.

Reklama

W niedzielę 13 września rozpoczęły się Kutnowskie Dni Seniora. Oficjalna inauguracja trwającego prawie trzy tygodnie święta seniorów miała miejsce podczas koncertu na Rynku Zduńskim. Najstarsi mieszkańcy miasta mogli posłuchać koncertu pt. Amerykańska Klasyka Filmowa w wykonaniu muzyków z Państwowej Szkoły Muzycznej w Kutnie. 

- Przed budynkiem Centrum Teatru Muzyki i Tańca w niedzielne popołudnie zebrało się sporo miłośników muzyki. Koncert otworzyli wspólnie zastępcy prezydenta Kutna Jacek Boczkaja i Zbigniew Wdowiak oraz przewodniczący Rady Seniorów Krzystof Wacław Dębski. Z kolei przed południem w Klubie Strzelectwa Sportowego „Orzeł" zostały zorganizowane zawody strzeleckie dla seniorów – mówi Kamil Klimaszewski z Biura Prasowego Urzędu Miasta. 

Do 30 września najstarsi mieszkańcy Kutna mogą korzystać z wycieczek autokarowych, zajęć sportowych czy tanecznych, spektakli teatralnych, seansów filmowych lub na przykład spotkać się przy grillu z muzyką.  

Pełny program Kutnowskich Dni Seniora dostępny jest W TYM MIEJSCU.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE