Reklama

Reklama

Zbliżają się Kutnowskie Dni Seniora. Znamy pełny program!

Opublikowano: 6 września 2021 17:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W tym roku wcześniej niż zwykle rozpoczynają się Kutnowskie Dni Seniora. Już od niedzieli 12 września startuje cykl wydarzeń poświęcony grupie najstarszych mieszkańców naszego miasta. Zobaczcie, co takiego z tej okazji przygotowali organizatorzy.

Reklama

Od 12 września aż do końca miesiąca seniorzy będą mogli korzystać z atrakcji sportowych, tanecznych, wyjazdów autokarowych, grzybobrania, spotkań przy grillu i muzyce, spektakli teatralnych czy seansów filmowych. To oczywiście nie wszystkie wydarzenia przygotowane w ramach tegorocznych Kutnowskich Dni Seniora, które zostaną zainaugurowane koncertem muzyków z Państwowej Szkoły Muzycznej w Kutnie.

- Ze względu na zagrożenie epidemiczne, podjęliśmy decyzje, żeby tegoroczne Kutnowskie Dni Seniora przyspieszyć. Dodatkowo wszelkie wydarzenia, w miarę możliwości, organizowane będą na świeżym powietrzu. Chodzi tu między innymi o zajęcia sportowe i rekreacyjne czy na przykład tegoroczną nowość, czyli grzybobranie – mówi Zbigniew Wdowiak, zastępca Prezydenta Kutna.

W zorganizowanych aktywnościach udział mogą wziąć osoby w wieku 60+ oraz wszystkie posiadające legitymację emeryta. 

Pełną listę wydarzeń znajdziecie w naszej galerii oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE