Reklama

Reklama

Z osiedla zniknęły "stare budy". Co powstanie w ich miejscu? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Z osiedla zniknęły "stare budy". Co powstanie w ich miejscu? [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
8
zdjęć

Udostępnij na:
Facebook
Wydarzenia Dobre wieści dla mieszkańców jednego z kutnowskich osiedli. Ich otoczenie wkrótce zdecydowanie się zmieni i mówimy tu o zmianach na lepsze.

Reklama

Zmiany na kutnowskim osiedlu. Powstanie tam...

Szczegóły niedawno podał jeden z kutnowskich radnych, Łukasz Walczak.

- Po dwóch dniach prac rozbiórkowych z ulicy Zamoyskiego zniknęły dwie stare budy, które od dłuższego czasu szpeciły osiedle – poinformował Łukasz Walczak.

Co powstanie w miejscu w którym do niedawna stały wspomniane konstrukcje? W planach jest utworzenie tam skweru dla okolicznych mieszkańców, którzy tym samym zyskają miejsce do miłego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Radny dodał, że powstanie alejka z kostki, zostaną zamontowane ławki, a także planowane są różnorodne nasadzenia drzew i krzewów.

Kiedy skwer zostanie ukończony? O szczegóły zapytaliśmy Biuro Prasowe Urzędu Miasta w Kutnie, o odpowiedzi poinformujemy po jej otrzymaniu.

Warto w tym miejscu dodać, że ulica Zamoyskiego jest kolejną, która zostanie objęta takimi działaniami. Wcześniej podobny skwer utworzono m.in. przy ulicy Zamkowej.

Od pewnego czasu z takiego miejsca mogą również korzystać mieszkańcy ulicy Granicznej. Tam skwer utworzono w miejscu niezagospodarowanym. Gęste zarośla zastąpiła alejka, ławki i nasadzenia o czym pisaliśmy w artykule z czerwca ubiegłego roku.

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy