Reklama

Z Pallotynami do Częstochowy

Opublikowano:
Autor:

Z Pallotynami do Częstochowy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Przed nami kolejne już Pallotyńskie Czuwanie Powołaniowe i kolejna okazja do spotkania się we wspólnocie wiary ludzi młodych. Tym razem w Częstochowie, w Dolinie Miłosierdzia i w Domu Matki, na Jasnej Górze. Tematem naszego czuwania są słowa zaczerpnięte z Ewangelii św. Łukasza: "Na Twoje słowo" (Łk 5, 1-11). Wypowiada je zdesperowany Piotr, który po nieudanym połowie ryb, na zaproszenie Mistrza postanawia podjąć raz jeszcze próbę, by wypłynąć na jezioro. Uczeń Jezusa nie zawiódł się, zagarnął tyle ryb, że aż sieci zaczynały się rwać.

Słowo Jezusa tak jak wtedy, tak i dziś jest gwarancją dobrej jakości, choć niekiedy wymaga determinacji, postawy odwagi, jasnej decyzji człowieka. Słysząc takie słowo warto podjąć ryzyko, może ośmieszyć się wobec innych, czy nawet pozwolić się skompromitować. Słowo Jezusa jest jak sól. Ona daje gwarancję smaku, chroni przed zepsuciem i zmienia mentalność człowieka, czyniąc go podobnym do Mistrza z Nazaretu.

Może i Ty przeżywasz podobne doświadczenie jak Piotr po nieudanym połowie, a może jesteś jak ten, który na słowa Jezusa z Nazaretu doświadczył niezwykłego połowu w swoim życiu. Bądźmy w tych dniach razem. Niech nasza wspólna modlitwa uczyni nas zdolnymi do wielkich odpowiedzi na głos Mistrza.

W programie wspólna modlitwa, dobra muzyka, konferencje, ciekawi ludzie, świadectwa oraz koncert zespołu STREFA CHWAŁY. Wszystko objęte gwarancją Jakości i Mocy Najwyższego. A zatem? Nie trać czasu! Zaplanuj już dziś! Powiedź znajomym! Przyjedź! Niech nasze spotkanie będzie wspólnym umocnieniem wiary w żywą obecność Pana pośród nas.

PLAN SPOTKANIA:
16.30 – Powitanie, zawiązanie wspólnoty
17.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia
17.30 – Kolacja
18.45 - Kaplica św. Józefa (Jasna Góra):
– konferencja
– koncert zespołu STREFA CHWAŁY
21.00 – Apel Jasnogórski
21.30 – Animacja muzyczna (zespół Guadalupe)
22.00 – Konferencja
22.30 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością skorzystania z Sakramentu Pokuty
23.30 – Różaniec w intencji powołań
00.15 – Przygotowanie do Liturgii
00.30 – EUCHARYSTIA
01.30 – Nabożeństwo rozesłania

SZCZEGÓŁY I ZAPISY U KS. LESZKA JUDY SAC - TEL: 507 85 93 67

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE