Reklama

Reklama

Z Wietnamu i Meksyku do... kutnowskiej szkoły! Co będzie działo się w "Czwórce"?

Opublikowano: pon, 13 sty 2020 10:04
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Kutnie podczas ferii zimowych będzie gościła wolontariuszy z fundacji EUROWEEK- Alejandro z Meksyku i Mai z Wietnamu.

Reklama

Nauczycielki języka angielskiego w tej szkole podjęły się zorganizowania warsztatów językowych dla uczniów z klas od II do VIII. Będą one realizowane w ramach X edycji grantów oświatowych „Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga”.

Wolontariusze z fundacji Euroweek poprowadzą zajęcia w języku angielskim, doskonalące umiejętność posługiwania się językiem obcym w komunikacji i w codziennym życiu.

Uczestnicy warsztatów poznają kulturę Meksyku i Wietnamu, a także opowiedzą o swoich rodzimych tradycjach. Ważnym elementem zajęć będzie także rozbudzanie w uczniach tolerancji dla innych kultur, szacunku dla ich historii, języka, zwyczajów.

Zajęcia z pewnością będą atrakcyjną formą spędzenia czasu wolnego podczas przerwy zimowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)
  • 2 lata temu | ocena +3 / -3

    Jarosław

    Polecam byliśmy z rodziną kilka razy. Super projekt i polecam. Zajęcia rewelacyjne z ludźmi z całego świata. Euroweek popieram inicjatywę.

  • 2 lata temu | ocena +3 / -3

    Kazimierz

    Super projekt Euroweek polecam. Bylismy z naszymi dziećmi z kilkoma rodzinami ze Szczecina. Rewelacja. Płacimy tylko za zakwaterowanie. Porównujac z innymi programami wygrywa Euroweek ❤️. Polecamy