Reklama

Reklama

Zablokowana ulica w centrum Kutna. Kolejny skutek nawałnicy [ZDJĘCIA]

Opublikowano: czw, 17 lut 2022 13:23
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jedna z ulic w centrum Kutna jest częściowo zablokowana. To kolejny efekt nawałnicy, która przeszła nad regionem.

Reklama

W wyniku załamania pogody najwięcej pracy mają strażacy usuwający powalone drzewa, czy zabezpieczający uszkodzone dachy. Nie mniej obowiązków spoczywa na barkach pracowników Energi, którzy stale walczą z awariami prądu.

Wsparcia udzialają im również policjanci i strażnicy miejscy, którzy tak jak w przypadku ulicy 29-go Listopada blokują ruch. Wyłączony z użytku jest też fragment chodnika. Powodem jest uszkodzony słup energetyczny, którego naprawa właśnie trwa.

Straż Miejska poinformowała nas, że podjęto takie działania by w razie przewrócenia się słupa nie ucierpiał żaden kierowca ani pieszy.

Nie wiadomo jak długo droga w tym miejscu będzie zablokowana, dlatego w miarę możliwości kierowcy powinni omijać to miejsce.

Komendant Straży Miejskiej Ryszard Wilanowski poinformował nas, że funckjonariusze od samego rana pomagają w zabezpieczeniu całej masy zdarzeń. Chodzi tu np. o uszkodzone dachy, linie energetyczne, czy drzewa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy